פעילות בקהילה

תכנית תכלס

תכנית תכל"ס הינה תכנית בתמיכת בנק הפועלים ובליווי ארגון פעמונים. זוהי קבוצה נבחרת של 8 מלגאים שמובילים פרויקט של תכנון פיננסי בקהילה לאורך שנה שלמה.

קרא עוד »

פארק הזהב

פארק הזהב הינו השטח הציבורי הפתוח הגדול והמרכזי בעיר קריית שמונה. בחלקו המרכזי והדרומי של הפארק משתרעים שטחי טבע בהם זורמים שני נחלים: נחל עין

קרא עוד »

תוצרת הארץ

בואו להיות חלק מעשייה חברתית משמעותית, חיי קהילה סטודנטיאליים. כל סטודנט וסטודנטית בתכנית מקבלים מלגת לימודים ודיור של עד 16000 שקלים בשנה. 

קרא עוד »

ועידת אצבע הגליל

ועידת אצבע הגליל השנתית, ע"ש אלעד ארליך ז"ל, התהוותה מתוך צורך אזורי להעמקת והרחבת שיתופי הפעולה האזוריים בין קהילות האזור, ולאור הפערים ההולכים וגוברים בין

קרא עוד »

יזמות בקהילה

תכנית לפיתוח יזמות חברתית של סטודנטים בקרית שמונה. מטרות התכנית הן קידום מיזמים מקוריים וחדשניים של סטודנטים, פיתוח שיח יזמות חדשני במסדרונות הקמפוס תל חי

קרא עוד »

פרויקטים נוספים

פעילות בקמפוס

בדף הבית בכורת של פעילות בקמפוס- לכתוב: פעילות חברתית בקמפוס מובלת על ידי סטודנטים וסטודנטיות ותורמת לעיצוב את זהותם החברתית /פוליטית, ובכך מעודדת אכפתיות, אזרחות פעילה ומעורבות.

אקדמיה בכיכר

"אקדמיה בכיכר" היא יוזמה חברתית באצבע הגליל לה שותפים מגוון גופים ואנשים, מרצים, סטודנטים ואנשי האזור המבקשים להחזיר את האקדמיה אל הציבור הרחב, אל כיכר העיר ומחוץ לקירות בהן היא לא פעם מסתגרת כיום.

קורסים משלבי עשייה

קורסים משלבי עשייה הינם קורסים אקדמיים מחוגים שונים ובתחומי דעת שונים, המשלבים עשייה חברתית בקהילה הקשורה לתכנים האקדמיים של הקורס. במהלך הקורס הסטודנטים יוצאים לשטח ופועלים בקהילה באופן הקשור לתכני הלימוד של הקורס.