האחווה הגאה תל- חי

"האחווה הגאה בתל-חי" היא קבוצה חברתית של סטודנטים, סטודנטיות ותושבי הצפון הנפגשת אחת לשבועיים לפעילויות בנושאים להט”בים, ביניהם מיגור להט"בופוביה, יציאה מהארון, אקטיביזם, פמניזם ועוד.
מטרת האחווה הינה לספק בית חם ומסגרת חברתית ללהט”בים הלומדים במכללה ובסביבתה, כמו כן להגביר את הניראות הגאה, לפעול כנגד מקרי להט"בופוביה ולפתח שיח סובלני בקמפוס. במסגרת הפעילות באחווה הגאה נקיים מפגשים חברתיים, הרצאות, מפגשים משותפים עם תאים במכללה, הקמת אירועים להט"בים במכללה ובצפון (מסיבות גאווה שוות, ירידים, כנסים, ימי עיון וכו').
בואו לקחת חלק בקבוצה מדהימה, סוחפת וחברתית, להכיר את הקהילה הצפונית ולקדם את כוחה ונראותה כאן בגליל העליון (ועל הדרך להרים בגאווה).
בימים אלו , בעקבות הקורונה, אנו מבינים כי הנראות הלהטבית שכל כך חשובה לנו חייבת להתקיים גם ברשתות החברתיות ובצורה תכופה בעלת אחריות ערכית על האחווה כגוף המייצג את קהילת הלהט"ב במכללה. 
לפניכם.ן שתי אפשרויות לפעילות חברתית של כ-60 שעות שנתיות באחווה תמורת 2 נק"ז:
1. פעיל.ה האחראי.ת על ציון ימי הקהילה הלהט"בית-יהיה אחראי לעדכן את האחווה ולרכז את הימים בהם האחווה צריכה לקיים נראות להט"בית בקמפוסים או בזום
 
2. פעיל אחראי פייסבוק ואינסטגרם-. בפועל-מתן הרשאה להעלות תכנים/פוסטים/תמונות/הנחיות/מידע וערך מוסף על האחווה הגאה וקהילת הלהט"ב של מכללת תל חי והגליל העליון.
 
שעות פעילות האחווה הינן גמישות מאוד ולרוב נעשות בשעות אחה"צ-ערב (לאחר שעות הלימודים).
תחילת פעילות: 26.10.2020 (מפגש היכרות ראשון והרשמה)
* (חשוב לנו לציין כי האחווה כמובן פותחת את דלתיה גם עבור פעילים ופעילות אשר מעוניינים לקחת בפעילויות ללא לקיחת חלק בתכנית 2 נק"ז)
קישור לעמוד הפייסבוק של האחווה הגאה בתל חי:
https://www.facebook.com/achvatelhai/
אנשי קשר:
דניאל סימון 054-8052443
הילה קביצל 050-9170799